Külliye’de gecenin sürprizi: Hilal Kaplan

Yeni kabinenin açıklandığı basın toplantısında birçok gazeteci ve köşe muharriri bulunuyordu. Lakin birtakım isimlerin toplantıda olmaması dikkat çekti.

Toplantıda olmayan köşe yazarlarından, TRT Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabah müellifi Hilal Kaplan, toplumsal medya hesabından TRT’nin toplumsal medya hesabından duyurduğu yeni kabine haberini retweet etmekle yetindi.

Hilal Kaplan, TRT’nin haberini, “Yeni kabine milletimize güzel olsun. Allah büyük başarılara imza atmalarını nasip etsin” notuyla paylaştı lakin toplantıda olduğuna dair rastgele bir fotoğraf paylaşmadı.

İlginizi çekebilecek haberler:

Hilal Kaplan yenildi Soner Yalçın kazandı

Yalanı Hilal Kaplan yazdı, FETÖ büyüttü, PKK’dan dayanak geldi

MİT’te karışıklık çıkarmak için palavra yazdı… Suçüstü yakalanınca Erdoğan’ı övdü.. Daima birebir taktik

Hilal Kaplan mahkum edildi

Öte yandan toplantıya davet edilen başka gazeteci ve köşe muharrirlerinin bol bol fotoğraf paylaştıkları görüldü. Bu durum, akıllara “Hilal Kaplan toplantıya davet edilmedi mi?” sorusunu getirdi.

ODATV GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Hilal Kaplan ile akademisyen Süheyb Öğüt’ün, tek celsede 15 yıllık evliliklerini bitirdikleri, boşanma sebebinin, Süheyb Öğüt’ün Hilal Kaplan’ı aldattığı argümanı gündeme bomba üzere düşmüştü.

Hilal Kaplan’ın, boşandıktan bir müddet sonra Teyfik Emre Sarı ile tekrar nikah masasına oturduğunu Odatv gündeme getirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir