Sevgililerin müstehcen kavgası mahkemede bitti… Olyfans fenomeni şifresini çalan eski sevgilisinden 6.3 milyar dolar istiyor

25 yaşındaki Mikayla Saravia, 27 yaşındaki eski erkek arkadaşı Nicholas Hunter’a 6,3 milyar dolarlık dava açtı.

Bir OnlyFans (yetişkinlere yönelik içerik üreten bir site) modeli olan Saravia, Ekim ayında ayrıldıktan sonra toplumsal medyasının denetimini ele geçirdiğini ve isteği olmadan müstehcen içerik yayınladığını sav ediyor.

25 yaşındaki Mikayla Saravia, 27 yaşındaki eski erkek arkadaşı Nicholas Hunter’a 6,3 milyar dolarlık dava açtı.

Bir OnlyFans modeli olan Saravia, Ekim ayında ayrıldıktan sonra toplumsal medyasının denetimini ele geçirdiğini ve isteği olmadan müstehcen içerik yayınladığını tez ediyor.

Dava, Hunter’ın Ekim 2022’den Ocak 2023’e kadar Saravia’nın ‘sayısız, müstehcen resim’ ve görüntüsünü yayınladığını sav ediyor.

Davaya nazaran, 28 Ocak 2023’te Hunter, Saravia’nın Twitter hesabını kullanarak 628.700 Twitter takipçisine müstehcen bir fotoğrafını gönderdi.

Saravia kısa bir müddet sonra hesaplarının denetimini geri alabildi.
Avukatı Joseph DiRuzzo, müvekkilinin kendi başına müstehcen içerik yayınladığını kabul etti, fakat bu gönderileri denetim eden kişinin kendisi olduğuna dikkat çekti.

DiRuzzo şikayette, “Geçmişte bir imaja müsaade vermiş olmanız, birine müsaadeniz olmadan ek içerik yayınlama müsaadesi verdiğiniz manasına gelmez” dedi.

“Davalı, iş ve şahsî bağlarının kesilmesinden evvel topladığı malzemeye dayanarak davacının müstehcen görüntülerini ve fotoğraflarını satmak için OnlyFans hesabını kullandı.”

Dava, münasebetlerinin sona erdiği Ekim ayında sahip olduğu 628.000 Twitter takipçisinin her biri için 10.000

ABD Dolarına eşit olan 6.3 milyar ABD Doları tazminat talep ediyor.
İddianameye nazaran, 28 Ocak 2023’te Hunter, Saravia’nın Twitter hesabını kullanarak 628.700 Twitter takipçisine onun müstehcen bir fotoğrafını gönderdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir